כיצד מובילים את השינוי ליצירת ארגון אג'ילי מודרני? 

סיפור  המסע האג'ילי של אורבוטק

ארגון אג'ילי מודרני הינו ארגון אפקטיבי בעל תרבות ארגונית המאפשרת לו להתמודד בהצלחה עם אתגרים ושינויים בסביבה דינאמית ותחרותית ולהשיג את התוצאות הארגוניות הרצויות, תוך שיפור מתמיד ביכולות אלו.


עד לא מזמן הטמעת אג'ייל בארגון הובלה על ידי מנהלי הפיתוח בלבד, אך היום ברור כי על מנת לייצר הצלחה נדרשים לרתום גם את החלקים הרכים עליהם אמונים אנשי משאבי אנוש לתהליך – תקשורת, העצמה, שקיפות ועוד.

איך עושים זאת?

ערן לזר סמנכ"ל, מנהל קו מוצרים ומוביל אג'ייל ושני טוביה , סמנכ"לית משאבי אנוש באורבוטק חטיבת PCB הציגו את המסע האג'ילי שלהם במסגרת הוועידה החצי שנתית למנהלי משאבי אנוש. 

השאירו את פרטיכם וסרטון ההרצאה ישלח אליכם בהקדם*

ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel