פיתוח מנהלים וסדנאות למובילי שינוי

האם אמרנו כי אג'ייל היא תפיסה ניהולית ותרבות ארגונית המבוססת על סנכרון ותקשורת מקדמת בין דיסציפלינות, עבודת צוות מול מטרות משותפות, שמירת סטנדרטים של איכות בכל זמן והעצמת עובדים וצוותים?

אמרנו...

ארגונים רבים סיגלו לאורך השנים מבנים הירארכיים מורכבים, תהליכים עמוסי בירוקרטיה, הפרדה ברורה בין דיסציפלינות ותחומי אחריות, מנגנוני קידום המושתתים על דרגות ניהוליות, תקשורת מורכבת ועוד. אלמנטים אלו, יצרו הרגלים ונורמות התנהגות אצל עובדים ומנהלים גם יחד, המהווים את תרבות הארגון.
 

על מנת לקדם הצלחה, לשמר את הידע בארגון, לפרוץ מחסומי חדשנות ויצירתיות, לקצר TTM, להגיב במהירות לפידבקים מן הלקוחות או גורמים תוך ארגוניים, ליישם שינויים בתכניות בהתאם לדינמיות השוק והטכנולוגיה, ועוד, יש לסגל ולקדם נורמות התנהגות ותפיסות ניהוליות שונות, המאפשרות למקסם את בניית התרבות האג'ילית בארגון.
 

הזכרנו גם, וזה די ברור, כי הובלת שינוי שכזה בארגון ראוי שתהיה בהובלת ההנהלה ושיתוף דרגי הניהול השונים על מנת לקדם הצלחה.

אם כן, אנו מאמינים (וגם רואים בשטח), כי מנהלים בעידן המודרני נדרשים יותר מתמיד לסגל מיומנויות וידע בנושאים של ניהול והובלת שינוי, טיפול בהתנגדויות, ניהול קונפליקטים ופתרון בעיות, תהליכי בניית צוותים, סגנונות תקשורת והעצמה, רתימת עובדים ועוד מיומנויות "רכות" בעיקרן. מנהלים נדרשים לשים דגש רב יותר על "גידול מנהיגים" ופחות על "ניהול הפעילויות". מנהל אג'ילי מודרני ירצה לקדם תכונות כמו מקצוענות, מצוינות, יצירתיות, חדשנות, למידה והתפתחות עצמאית, אחריות ועוד.
 

לפיכך, אנו מאמינים כי אלמנטים אלו מהווים חלק בלתי נפרד מתהליך הטמעת התפיסה האג'ילית בארגון. בדרך כלל יתבטא הנושא בסדנאות מנהלים ייעודיות להכיר את התפיסות, המודלים, ההתנהגויות ולדון בהשלכות לאור המודל האג'ילי המוטמע בארגון.

רוצים להצעיד את הארגון קדימה?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

“לזרום עם הכאוס” מציג את שיטת ה- Agile בפשטות ובבהירות, נותן מענה לשאלות רבות העוסקות בשיטה ומאגד את הגישות, העקרונות, התיאוריות והמתודולוגיות השונות, כמו גם את הטעויות שנעשו עם הזמן.

agilopedia.png
ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel