השותפים שלנו

שיתופי פעולה מסייעים בקידום החזון שלנו – התאמת המתודולוגיה לכל ארגון ולהביא פתרונות מעולמות תוכן מגוונים.

logtel

לוגטל מציעה סמינרים בנושא הייטק, כנסים וקורסים בנושא טלקום, חומרה ותוכנה.

Teraworks.jpg

היועצים של Teraworks מתמחים ביישום מערכת לניהול זהויות OKTA ובמערכת HR של HiBob ויודעים להתממשק למערכות נוספות, ביניהן - workday, Oracle, bambooHR. יחד, אנו מציעים פתרון לגיוס אג'ילי אפקטיבי

אופיר גונן, יועץ ארגוני, עובד עם הנהלות באימוץ התנהגות ארגונית מקדמת. ליווי הכולל פיתוח וגיבוש צוות ההנהלה ופיתוח מיומנויות ניהול. כחלק משיתוף פעולה זה אנו מביאים מומחיות מתחום הייעוץ הארגוני ופיתוח מנהלים.

מרכז למינוף יכולות וכישורים של ארגונים ואנשים והתאמתם לאתגרי הניהול והחיים במאה ה 21. מייסודה של נוגה כהן, בעלת ניסיון עשיר בניהול מערכות משאבי אנוש בארגונים גלובליים

מאסטרי אימון לחיים

דלית אליהו מייסדת מאסטרי אימון לחיים.
בית הספר לאימון על פי עקרונות הפסיכולוגיה הרוחנית. לימודים דרך התנסות וחוויה טרנספורמטיבית באמצעות שילוב שבין מהות רוחנית, הבנה פסיכולוגית ורלוונטיות לחיים המעשיים.

ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel