ליווי הצוותים בשטח

התרבות אג'ילית, מבוססת על עבודת צוותים מולטי-דיסיפלינאריים, המסוגלים ליישם תוצרים מקצה לקצה ולשלבם יחד לכדי מוצר שלם עובד. על הצוותים להיבנות, ללמוד את תהליך הסקראם המהווה Framework מוצלח ליישום העקרונות האג'יליים והטמעתם בתרבות הארגונית, תוך שיפור מתמיד. התהליך אינו נעצר בצוותים, וכולל גם שותפות ויישום ברמות הניהול למספר צוותים יחד ואף הנהלה.

בתהליך ההטמעה, אנו מלווים באופן שוטף את הצוותים בשטח, מסייעים להם ולבעלי התפקידים השונים להבין את מתודת העבודה, תוך דגש על ה-Value המתקבל מכל אלמנט בתהליך, והנחייה ליישום נכון ושיפור מתמיד.

התהליך כולל הכוונה במישורים הבאים (ועוד על פי הצורך):

  • הדרכות על עקרונות האג'ייל, תהליך הסקראם וכיצד הוא עוזר לארגון להשתפר בהשגת מטרותיו תוך שמירה על סנכרון ואיכות

  • ניהול נכון של הבקלוגים מול מטרות משותפות

  • סיוע בהבנת בעלי התפקידים השונים בתהליך ועבודה אפקטיבית שלהם

  • השתתפות בישיבות הסקראם בצוותים (תכנון, יומי, Demo ורטרוספקטיבה) תוך מתן הכוונה ופידבק לשיפור ההתנהלות

  • סיוע והכוונה ליישום סטנדרטים לאיכות תוצרים ותהליך עבודה מלא (Definition of Done) – תהליך המתפתח עם הזמן בהתאם לקצב וליכולת הארגון

  • הכוונה לשימוש נכון בכלי הניהול האג'ילי של הארגון (JIRA, TFS…), סיוע ביצירת שקיפות סטאטוס התקדמות ותכנון עתידי

כחלק מן התהליך, אנו עוזרים לארגון לבנות פלטפורמה לשיפור מתמיד, שיתוף מידע וידע, ושיפור ההתנהלות על ידי פידבקים וזיהוי אנשי מפתח מובילים אשר יכולים לקדם את תהליך ההטמעה בארגון בדרכים מגוונות.

דגש חשוב מאוד שאנו מקפידים עליו, הוא החיבור בין המובילים (הנהלת הארגון וצוות ההיגוי המוביל את השינוי) לעבודת הצוותים. אנו מקיימים היזון חוזר בין הנחיות צוות ההיגוי, הערכים וההתנהגויות החדשות אותן רוצים ליישם בתרבות הארגונית לבין הפידבק מפעילות הצוותים, קונפליקטים ואתגרים שעולים בשטח. התקשורת ההוליסטית הזו, מייצרת כיוון אחיד בארגון לגבי מה רוצים להשיג ובאילו דרכים ובכך מקדמים את הצלחת ההטמעה בצורה אפקטיבית.

“לזרום עם הכאוס” מציג את שיטת ה- Agile בפשטות ובבהירות, נותן מענה לשאלות רבות העוסקות בשיטה ומאגד את הגישות, העקרונות, התיאוריות והמתודולוגיות השונות, כמו גם את הטעויות שנעשו עם הזמן.

agilopedia.png
ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel