הספרים שלנו

85 ש"ח כולל משלוח*

* שילוח באמצעות דואר ישראל. אספקה תוך 21 ימי עסקים

איך כתבנו את הספר בגישה אג'ילית
ספר הארגון האג'ילי המודרני

הארגון האג'ילי המודרני

המודל להצלחה בעולם הכאוטי

מה מיוחד בעוד ספר על אג'ייל?

ספרים רבים נכתבו על אג'ייל ועל הפרקטיקות הנילוות לתפיסה האג'ילית וספרים רבים נכתבו על הובלת שינוי בארגון ובכלל.

אבל, ספרים בודדים נכתבו על הדרך להובלת המסע מארגון במצבו הנוכחי לארגון אג'ילי מודרני.

לכן, החלטנו לכתוב את הספר "הארגון האג'ילי המודרני", על מנת לשפוך אור על התרבות האג'ילית, על האתגרים המשמעותיים הכרוכים בתהליך המעבר לתרבות ניהולית זו, והכי חשוב – מהם  הגורמים והתהליך אשר יסייעו לארגון להוביל את השינוי בהצלחה ולאמץ תרבות אג'ילית מודרנית על כל מרכיביה, במטרה לשפר את ביצועי הארגון.

בספר אנו מפרטים על הדרך האג'ילית להובלת מסע השינוי התרבותי - וכיצד הפרקטיקות האג'יליות וכלים נוספים מוכרים מסייעים להוביל את מסע השינוי.

 

אנו מזמינים אתכם למסע.

לתהליך מרתק, מאתגר וחשוב מאין כמוהו.

מסע אשר יגרום לארגון שלכם להשיק מוצרים בשלים יותר
ומדויקים יותר לצרכי הלקוחות.

מסע אשר יביא לשיפור התקשורת בארגון,

יכולת העמידה ביעדים והביצועים העסקיים.

 

האם אתם מוכנים לצאת לדרך?

עולם העבודה בעידן הנוכחי עובר שינויים ומציב אתגרים חדשים שלא הכרנו בעבר. נוצר צורך ואף הכרח לשנות תפיסות ומודלים ארגוניים כדי להתמודד באפקטיביות עם הסביבה הכאוטית. לכן, ארגונים רבים בוחרים לאמץ או להתנסות בגישות מעולם האג'ייל ותפיסות ניהוליות מעצימות מודרניות.

אימוץ התפיסה האג'ילית משפיע על כלל הארגון, ולמעשה, בהטמעה נכונה, מדובר בשינוי תרבותי ארגוני רחב ומקיף. אנו קוראים לזה 
"הארגון האג'ילי המודרני".

 

הצלחת תהליך השינוי ליצירת ארגון אג'ילי תלויה במידה רבה ברמת התפיסה (State of Mind) והמודעות (Consciousness) של האנשים בארגון ותפקודם ההרמוני יחד, לכן יש חשיבות רבה לאופן הובלת השינוי בארגון ולהתפתחות כל פרט בו באופן אישי.

 

​בספר זה מטרתנו לשפוך אור על התרבות האג'ילית, על האתגרים המשמעותיים הכרוכים בתהליך השינוי ועל הגורמים אשר יסייעו לארגון לאמץ תרבות אג'ילית מודרנית, לאפשר למובילי הארגון והשינוי להבין את מהות השינוי וללמוד כיצד להוביל אותו בצורה נכונה, יעילה, המשיגה את המטרות ומפיקה תוצאות ארוכות טווח.

התכנים בספר מבוססים על ניסיוננו הרב בליווי ארגונים, על שיתופי פעולה מרתקים עם אנשי מקצוע מעולמות תוכן משיקים ומשלימים, על מודלים ארגוניים חדשניים ועל סיפורי מקרה אמיתיים של לקוחות שעברו את התהליך או נמצאים בעיצומו.

 

ערך נוסף ויפה הוא ההבנה כי שינוי תפיסתי שהשתרש במוחו של אדם, ישמש אותו גם מחוץ לסביבת העבודה בה הוא נרכש.

אז כן...תנסו את זה גם בבית וכמה שיותר!

ג'ירפה על חבל דק

לזרום עם הכאוס

האג'ילופדיה העברית הראשונה

“לזרום עם הכאוס” מציג את שיטת ה- Agile בפשטות ובבהירות, נותן מענה לשאלות רבות העוסקות בשיטה ומאגד את הגישות, העקרונות, התיאוריות והמתודולוגיות השונות, כמו גם את הטעויות שנעשו עם הזמן.
ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel