Mellanox מציגה - מעבר לארגון אג'ילי
 
חברת מלאנוקס, המונה קרוב ל-2,000 איש, מפתחת פתרונות קצה לקצה בתחום העברת נתונים מהירה בין שרתים ורכיבי אחסון. המוצרים של החברה הם מולטי-דיסציפלינריים, וכדי לשפר עוד יותר את ביצועי החברה נדרש תיאום ושיתוף פעולה מיטביים בין קבוצות החומרה והתוכנה, כמו גם בין מנהלי המוצר לארכיטקטורת חומרה ותוכנה ובין קבוצות פיתוח רבות המפתחות חלקים מתוך פתרונות שלמים. 
 
עמית קריג, מנהל התוכנה, וד"ר לירן ליס, מנהל המחקר וארכיטקט בכיר במלאנוקס, יציגו כיצד הם צופים שההתנהלות האג'ילית תסייע להם מול אתגרים אלו, כמו גם בחיבור מדויק יותר לצרכים המשתנים של השוק, בשיפור ברוח הארגון ובתהליכי החדשנות בו, ביכולת התכנון לטווח ארוך (כן - בניגוד לטעות הנפוצה, האג'ייל יכול לשפר מאוד את האמינות של תכנון לטווח ארוך!), בהתאמה של האג'ייל לתהליכי מחקר ועוד.  
בעולם ההיי-טק, מסתבר, השלם לא תמיד שווה לסך כל חלקיו. ארגונים רבים הבינו זאת כשניסו להפוך את הארגון כולו לאג'ילי - וגילו כי לא מדובר רק בהרחבה של מתודולוגיית ה-Scrum אלא בתהליך מורכב הרבה יותר. 
 
יש מגוון גישות שבעזרתן ניתן לעשות זאת, אך כדי לפעול על פיהן בצורה נכונה, כדי להתמודד עם האתגרים הקיימים 
ב-Agile Scaling , כל ארגון צריך 'לתפור' את דרכי היישום המתאימות לו ולפתח לעצמו מתודולוגיות גמישות בהתאם לאופיו ולתפיסת העבודה שלו.
 
המציאות מלמדת שהבסיס להצלחת ה-Agile Scaling הוא היכולת להחדיר לכל שכבות הארגון את הרוח האג'ילית.
לא רק לגרום לארגון לפעול בצורה אג'ילית, אלא להפוך אותו לאג'ילי (To be ולא רק To do).
 
כנס 'הארגון האג'ילי', כנס ייחודי וראשון מסוגו המיועד לבעלי תפקידים בארגונים שהטמיעו אג'ייל ורוצים
'לקחת את זה צעד אחד קדימה', יציג את הדילמות המרכזיות העולות בתהליך ה-Agile Scaling ולצידן
יוצגו פתרונות מעשיים המתגבשים בתהליך שמבצעת חברת Mellanox. 
 
 
 

נייס (NASDAQ: NICE, ת"א: נייס) הינה המובילה העולמית במתן פתרונות תוכנה המאפשרים לארגונים לנקוט בפעולה הבאה הטובה ביותר על מנת לשפר את חוויית הלקוח ואת התוצאות העסקיות, להבטיח ציות לרגולציה, להיאבק בפשיעה פיננסית ולשמור על בטחון  אנשים ונכסים. הפתרונות של נייס מאפשרים לארגונים לקלוט, לנתח וליישם בזמן אמיתי תובנות ממידע מובנה ומ-Big Data שאינו מובנה. מידע זה מתקבל ממספר רב של מקורות כולל שיחות טלפון, אפליקציות של טלפונים ניידים, דוא"ל, צ'אטים, מדיה חברתית ווידיאו ועסקאות. הפתרונות של נייס נמצאים בשימוש של יותר מ-25,000 ארגונים ביותר מ-150 מדינות, כולל מעל 80 מהחברות המדורגות ב-Fortune 100. 

 

נייס נמצאת בעיצומו של המעבר לארגון אג'ילי ונמנית בין החברות המובילות בישראל בהטמעת האג'ייל. כשותפה בקהילה ממשיכה להוביל ולשתף ארגונים נוספים לתחום ולפועלה ולשם כך בחרה, גם הפעם, לארח כנס בנושא.  

 

 
הכנס יתקיים ביום שני 29.6.15
בין השעות 08:30 ל-13:00
באודיטוריום של חברת נייס ברעננה
ההשתתפות היא ללא תשלום אך כרוכה בהרשמה מראש.
 
רוצים להיות בעניינים?
בין הדוברים בכנס

עמית קריג

סמנכ"ל תוכנה

Mellanox

חי פורשר

מנכ"ל

Agile for Sure

אופיר וויסבורט

מנהל פיתוח

Intel ישראל

ד"ר לירן ליס

מנהל המחקר וארכיטקט בכיר

Mellanox

טומי קוויט

מנטור עסקי

WECHANGE

יערה קייזר

מנהלת הטמעת תהליכים וכלים

Nice

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

מומחי Agile for Sure מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים המעוניינים לשפר את תהליכי הפיתוח שלהם וליצור תרבות ארגונית נכונה יותר להם ולעובדיהם – הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני.

מומחי Agile for Sure יודעים לקחת את שיטת האג'ייל, אשר פותחה במקור לעולם התוכנה - ולהתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם.
 

Agile for Sure
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

www.agileforsure.com