-  ימי עיון והרצאות

ימי עיון והרצאות

בוקר של אג'ייל
 

בוקר של אג'ייל הוא ההזדמנות של אנשי פיתוח, בעלי תפקידים ומנהלים בחברות היי-טק לפגוש את עמיתיהם מארגונים אחרים, לשמוע מהם כיצד הם מתמודדים עם תהליך ההטמעה בארגונם, להעלות סוגיות ודילמות המטרידות אותם ולשמוע מגוון רחב של תשובות ופתרונות.

בוקר של אג'ייל שובר לכם את השגרה, חושף אתכם לעולם האג'ייל, מאפשר לכם לשמוע ולהשמיע, שומר אתכם מעודכנים ומציג בפניכם מובילי שינוי אג'ילי בתעשיית ההיי-טק הישראלית. ההשתתפות במפגשים היא ללא תשלום, אך יש צורך להירשם מראש.


שומעים אג'ייל - הרצאות העשרה

Agile for Sure, בשיתוף עם מומחים מדיסציפלינות שונות ועם בעלי תפקידים בתעשיית ההיי-טק, מזמינה אתכם להצטרף לקהילת 'שומעים אג'ייל' ולהבטיח את מקומכם באחת מהרצאות ההעשרה המתקיימות באופן שוטף.
את ההרצאות מעבירים טובי המומחים לצד בכירים בתעשייה, והנוכחים בהן זוכים להעשיר את ידיעותיהם ולהיחשף לניסיונם העשיר ולתובנותיהם של המרצים.


סיכום כמה מהמפגשים:


הארגון האגי'לי - מלאנוקס הציגה את הארגון האג'ילי שלה.

case study - Websense - Agile Journey

המסע שאינו נגמר - סיפור ההטמעה - McAfee

אתם מוזמנים להגיע, לשמוע ולהרחיב את ההיכרות שלכם עם עולם האג'ייל. ההרצאות הן ללא תשלום, אך הן כרוכות בהרשמה מראש.
השאירו פרטים ונדאג לעדכן אתכם באירוע הבא

 

ועד שה-Agile יהפוך לכם לטבע שני, אנחנו כאן לצדכם.
 
רוצים לדעת עוד? דברו איתנו

077-3142374

אנו מטמיעים את שיטת ה-Agile בחברות ובארגונים - הן במישור האישי והצוותי והן במישור הארגוני – ויודעים להתאים אותה לכל ארגון, בכל סדר גודל ובכל זירה עסקית.
 

Agile for Sure לא עוצרת באג'ייל. אנו משלבים בתהליך ההטמעה מתודולוגיות מדיסציפלינות שונות וממגוון עולמות תוכן – אג'ייל, ייעוץ ארגוני, ליווי מנהלים, העצמת צוותים, שיפור התקשורת הבין-אישית ועוד – ולמעשה יוצרים עבור לקוחותינו סל כלים דינמי ועדכני, כזה המאפשר להם לבחור את שיטות העבודה ולאמץ רק את התהליכים שבאמת מתאימים להם ולאופי פעילותם. 

לעדכונים שוטפים הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

  • Google+ Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook
  • YouTube Channel